počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 12
týden: 66
celkem: 50399

Monika Hofmanová

 
 
Velmi pěkně napsané. Je vidět, že jsi nad knížkou trávil hodně času. Cítím, že to prostě psal člověk ze života, z vlastní zkušenosti.

K recenzi: „Když jsem pročítala knihu, uvědomila jsem si, že veškeré starosti, které se čtenář v knize snaží překonat, jsem zažila. Se vším mi kdysi pomohl můj výborný kamarád. Dnes tuto možnost má úplně každý bez toho, aby někoho prosil o pomoc. Stačí si koupit knihu Chceš...? Ano já chci!

Dnes je podobných knih mnoho – ale všichni jen řeší, jak být ze dne na den milionář, jak podnikat z pláže apod. Ovšem málokdo řekne, jaká je podstata podnikání: sebevědomí, odhodlání a CHTÍT něco dokázat!

Mám velkou radost, že přesně tato kniha vznikla a určitě ji budu doporučovat všem, od kterých denně slýchám výmluvy, proč něco nejde a proč se něco nedaří. Tuto knihu doporučuji všem, kteří na sobě CHTĚJÍ pracovat, ale nevěří si a pochybují o svých schopnostech.“

Fakt jsem si tím sama prošla a musím říct, že jsem ráda, že jsi to napsal. Výborná práce!

 

 

Monika Hofmanová
podnikatelka, akreditovaná lektorka MŠMT
www.BonnyDesign.cz

 

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).